Aku šroubováky

Hobby i profi použití

Jednoúčelové a vrtací aku šroubováky Extol Craft představují výbornou náhradu ručních šroubováků a vrtaček do Vaší dílny či domácnosti. Ačkoli se svými parametry pohybují zhruba na polovině výkonu modelů Extol Premium a jsou tedy určené pro kratší, méně náročné práce, vyznačují se poctivou konstrukcí a představují špičku hobby nářadí na současném trhu. Pokud nespěcháte a máte své nářadí rádi, bude Vám dlouho a dobře sloužit.

U této kategorie oceníte nejen nízkou cenu, ale také ergonomický design a "bonusy" v podobě kufříků a doplňkového příslušenství.

 

Řemeslnická řada Extol Premium nabízí silné vrtací šroubováky, které díky svým parametrům naplní většinu nároků kladených na profesionální nářadí. Jsou vybaveny dvourychlostní planetovou převodovkou s bezpečnostní spojkou, kvalitním nízkonapěťovým motorem s permanentním magnetem a NiCd baterií s kapacitou odpovídající cca 1 h zátěže.

Spolehlivé rychlosklíčidlo se zámkem Click-lock, rychlonabíječka a další nadstandardní prvky dávají těmto šroubovákům vysokou užitnou hodnotu s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.