Pily přímočaré

 

Přímočaré pily jsou velmi praktickým a rozšířeným pomocníkem, který je schopný odvést neocenitelnou práci jak v přímém řezu, tak zejména při řezání libovolných tvarů, záhybů a příčných i sdružených řezů (řez na pokos a zkosený řez současně).

Hobby

V kategorii hobby dostanete za velmi dobrou cenu spolehlivý nástroj, ideální jako náhrada ruční pily či dokonce samotných pilových plátků, které přestavují nepříliš pohodlné řešení při vyřezávání nepravidelných tvarů ve Vaší dílně.

Vítanou výbavou je vestavěný laser pro přesné navádění řezu - napájený přímo ze sítě, odpadá tedy starost o výměnu baterií.

 

Řemeslo

Tato řada se vyznačuje vysokým výkonem a pracovním komfortem. Je vybavena systémem elektronické regulace otáček a masivní základnou, nastavitelnou až do úhlu 45°.

Pohodlí při práci dále zvyšuje kombinace laserového navádění řezu a osvětlení pracovní plochy pomocí LED. Pila je dodávána v pevném kufru s příslušenstvím.

 

 

Tyto stroje jsou ideální volbou pro krátkodobou, ale velkou zátěž, při níž nabízí vysoký výkon a solidní pracovní komfort.