Polykarbonátové skleníky

Polykarbonátové skleníky PALRAM

   Palram hybrid 6x8 - polykarbonátový skleník

ŠPIČKOVÝ POLYKARBONÁT S UV OCHRANOU OD SPOLEČNOSTI PALRAM JE NEJPEVNĚJŠÍ HLINÍKOVÝ RÁM VE SVÉ TŘÍDĚ.

POZINKOVANÁ OCELOVÁ ZÁKLADNA V CENĚ.

SNADNÉ SESTAVENÍ A MONTÁŽ

ZÁRUKA 10 LET!

Nová řada špičkových skleníků řady Multiline, Hybrid, Essence a Balance, ve které se snoubí čistý a krásný tvar, robustní konstrukce, snadná montáž a dokonalé užitné vlastnosti.
I zákazníci u nás opouštějí trend těžkých, nebezpečných (sklo) a na přepravu, sestavení a ukotvení velmi náročných skleněných skleníků a orientují se, podobně jako zákazníci v Německu či Anglii na lehké, prakticky nezničitelné a bezpečné polykarbonátové skleníky za velmi příznivou cenu, které si navíc každý může za víkend postavit svépomocí sám. Nejkvalitnější skleníky už mnoho let vyrábí společnost Palram, která je zároveň i jedním z největších výrobců špičkového polykarbonátu, který používají světoví architekti i při tak náročných stavbách, jako byl olympijský stadión v Řecku nebo v Číně a na stovkách dalších staveb po celé zemi. Více na http://www.palram.com/Profile_Video .
Chcete-li se po mnoho let těšit z opravdu kvalitního výrobku a využít veškeré technické know-how lídra na trhu, doporučujeme Vám zvolit skleník od společnosti Palram.

Řady:

Multiline - prakticky nerozbitné stěny a střecha ze špičkového dvojitého polykarbonátu Palram udržují ve skleníku optimální teplotu a chrání rostliny před přímým slunečním zářením; propustnost světla přes 70%.

Hybrid - Střešní panely – dvojitý komůrkový polykarbonát chrání před silným poledním slunečním zářením.
- Boční panely – krystalicky čistý polykarbonát umožňuje 90% propustnost světla i v horších světelných podmínkách.

Essence - prakticky nerozbitné stěny a střecha ze špičkového dvojitého polykarbonátu Palram udržují ve skleníku optimální teplotu a chrání rostliny před přímým slunečním zářením; propustnost světla přes 70%.
- Prostorné dvoukřídlé dveře
- Nájezdová rampa

Balance - Střešní panely – dvojitý komůrkový polykarbonát chrání před silným poledním slunečním zářením.
- Boční panely – krystalicky čistý polykarbonát umožňuje 90% propustnost světla i v horších světelných podmínkách.
- Prostorné dvoukřídlé dveře
- Nájezdová rampa