Příklepové vrtačky

 Hobby i profi použití

 

Elektrická vrtačka patří dnes již ke standardní výbavě běžné domácnosti. Přestože je určená k občasnému používání doma či
na chalupě, musí splňovat základní požadavky, nemá-li být jen zdrojem zklamání.

Výhodná cena hobby vrtaček Extol Craft proto nikdy neznamená obětování velmi dobré kvality. Naše vrtačky se vyznačují moderním designem, kvalitními ložisky (na rozdíl od plastových pouzder běžných hobby modelů na trhu), nadstandardním výkonem a ergonomickými prvky, které dělají práci s nimi opravdovým koníčkem! 

Tato třída vrtaček se zaměřuje na řemeslníky a jiné náročné uživatele, kteří potřebují velmi dobrý výkon za dostupnou cenu. Základní konstrukční prvky jsou velmi blízké profesionálním - pancéřovaná vinutí (protiprachová ochrana), kvalitní převodovka, regulace otáček a obousměrný chod.

Také výkon a parametry jsou často velmi blízké nebo rovné profesionálním strojům. Plasty a příslušenství jsou voleny tak, aby posloužily, nemají však odolnost nutnou ke každodennímu profesionálnímu nasazení. Výrobek delší zátěž vydrží, vyžaduje však při práci více pozornosti a citu. Tehdy slouží velmi dobře a splní většinu nároků, které jsou na něj kladeny.

Oblíbenost této třídy zvyšují i další "přidané hodnoty" v podobě pevných kufrů, nadstandardních funkcí či příslušenství.