Svářečky na vodovodní trubky

Hobby

Nožová svářečka v základním provedení hobby třídy umožňuje dokonce svařování větších průměrů, používaných pro odpady apod. Také zde je možné zakoupit i sadu náhradních nástavců.

 

Řemeslo

Ve střední třídě Extol Premium nabízíme kompaktní, praktickou svářečku s vysokým výkonem v poměru ke svařovaným průměrům, což umožňuje rychlé a účinné zahřátí plastu i při nižší okolní teplotě. Práci výrazně zpříjemňuje bohatá vrstva teflonu, jíž jsou potaženy párové nástavce a která brání ulpívání zahřívaného materiálu. Samostatně dodáváme také náhradní nástavce.

 

Do doby, než tradiční pozinkované trubky nahradily moderní termoplasty, bylo spojování vodovodních a kanalizačních potrubí technologickým oříškem pro profesionály s praxí. V současnosti nejrozšířenější metoda polyfúzního sváření je však již běžně dostupná i zručným kutilům a díky spolehlivým zařízením je její využití snadnou záležitostí.

Svářečky, které Vám nabízíme zde, umožňují díky dostatečnému tepelnému rozsahu sváření všech typů termoplastů používaných pro plastová potrubí, z nichž nejběžnější jsou materiály polyetylen (PE), polypropylen (PPR), polyvinylidendifluorid (PVDF).