Vodovodní baterie

Balletto

Balletto - Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství , dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí.

Opera, Opera 2

Opera - Jemná elegance tvarů, trojnásobně leštěný povrch, masivní provedení, jednoduchá obsluha a tichý chod, zaručený značkovou kartuší Sedal o průměru 40 mm - OPERA je typová řada navržená pro náročné. Preciznost vyšší třídy, která vám bude přinášet radost dlouhá léta.

Opera 2 - Nová řada komfortních baterií Opera 2 dává robustnímu designu měkčí tvary, příjemné pro vaši ruku. Tak jako klasická opera se chlubí trojnásobně leštěným chromem, masivním provedením a tichým chodem, kterého obsahuje díky značkové kartuši Sedal s průměrem 40 mm, vybavené termoregulačním prstencem.

Vittoria

Vittoria - nabízí výrazný styl za vynikající ceny, které z této řady kartuší o průměru 35 mm dělají výbornou volbu pro kteroukoli domácnost. Záruka 5 let na těsnost kartuše, 2 roky na povrchovou úpravu a ostatní součásti.

Imperia

Imperia - Sebejisté, výrazné kontury luxusní řady baterií Imperia vtisknou vaší koupelně či kuchyni ráz antické elegance. Kombinace štíhlých tvarů, mimořádně masivního provedení a značkové keramické kartuše Sedal o průměru 40 mm zaručuje maximálně pohodlnou obsluhu.

Sonata

Sonata - Chromované doplňky do vaší koupelny zpříjemní váš život - nejen svou střídmou elegancí, ale také kvalitou. Mimořádně silná vrstva tvrzeného chromu zaručuje vysokou odolnost proti vlhkosti a střídání okolní teploty.