Profesionální tlaková myčka Michelin MPX 150 HL

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Výbava: kovová stříkací pistole, prodloužení s nastavitelnou tryskou (vysoký tlak, nízký tlak, rozprašování, vodní paprsek), 8 m hadice s ocelovou výztuží
Dostupnost Na objednávku
Cena 28 924,79 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 34 999 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 24332
Značka Michelin
Kategorie Tlakové myčky
Záruka 2 roky
 

Profesionální tlaková myčka Michelin MPX 150 HL

K tomuto modelu se nevztahuje Originální příslušenství k tlakovým myčkám Michelin. Tlaková myčka MPX 150 HL je profesionální myčka osazená špičkovými komponenty, se kterými zvládnete veškeré úkoly i na profesionální úrovni. Myčka je vybavena funkcí ohřevu vody. Jako palivo se na ohřev vody používá nafta. Nádrž na naftu má objem 4 l. Vertikální ocelový bojler má dvojitou topnou spirálu. Chlazení topné spirály je zajištěno nezávislým elektromotorem. Základna je z kvalitního žáruvzdorného materiálu. V případě nedostatku vody vypne bezpečnostní spínač bojler z provozu. Stroj je vybaven dvěma nezávislými filtry – na vodu a dieselové palivo. V myčce je zabudovaná funkce nasávání saponátu. Pro jednoduchou manipulaci je stroj vybaven pohodlným madlem a velkými koly, které mají vzorek z opravdové gumy, takže si nikdy nepoškrábete ani citlivější podlahu a navíc je guma odolnější i proti působení různých chemických látek a olejů. Motor o výkonu 2500 W je indukční (bez uhlíků, téměř bezúdržbový a velmi tichý), má tepelnou ochranu a je osazen jakostním měděným vinutím. Srdcem stroje je profesionální kovové pístové čerpadlo s mosaznou hlavou a keramickými písty a automatickým pojistným ventilem. Myčka je vybavena systémem TSS (Total Stop System), který při uvolnění spínače na rukojeti ihned vypíná přívod vody.

Díky čistě profesionálním komponentům a nastavitelnému tlaku až 150 barů se tato myčka hodí na všechny náročnější práce v různých druzích řemeslných provozoven, servisech, gastronomických provozech, prodejnách automobilů, veřejných a sportovních zařízeních, technických službách, autodopravě, na farmách, ve sklenících, staveništích a podobně. Myčka MPX 150 HL je navržena pro častou a dlouhotrvající zátěž.

Motor elektrický: 230 V / 50 Hz
Příkon motoru: 2500 W
Typ motoru: indukční s měděným vinutím
Max. tlak: 150 bar
Jmenovitý průtok: 500 l / hod.
Max. teplota na vstupu: 50°C
Max. teplota na výstupu: 90°C
Rozdíl teplot vstup/výstup: 45°
Hmotnost: 55 kg
 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

MIVA Bílovec
+420 734 836 971